http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Green Power AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Green wheat

Kontakta oss

Har ni frågor eller saknas något? Tips eller ideér, kontakta oss gärna via formuläret nedan. Fyll i uppgifterna så tar en säljare kontakt med er!

Adress

Greenpower AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Org.nr: 556732-1467
Telefon: 0431 22240
 info@greenpower.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se

Här finner Ni oss!

Kontaktformulär


Kan inte läsa bilden? Klicka här för att uppdatera
Ange koden som visas ovan i rutan nedan

Kontaktpersoner

Patric Torle
Patric Torle
VD/ Försäljning

0431 222 40, 0705663230
torle@greenpower.se
 Tobias Persson
Tobias Persson
Teknisk ansvarig/ Försäljning

0431 222 40, 0703 333355
tobias@greenpower.se
David Bowie
David Bowie
Service ansvarig/ Tekniskt montage

0431 222 40, 0703 330412
david@greenpower.se
Robin Andersson
Robin Andersson
Servicetekniker

0431 22240, 0703 339394
robin.andersson@greenpower.se
Nikolina Matijevic
Nikolina Matijevic
Administration

0431 222 40, 0702 501940
nikolina@greenpower.se
Pia Olsson
Pia Olsson
Ekonomi

0431 222 40
pia@greenpower.se